Nehtové studio Shellac™ Praha 1 - Studio 5

[dt_sc_fullwidth_section parallax=“no“ backgroundrepeat=“no-repeat“ backgroundposition=“left top“ paddingtop=“20″ paddingbottom=“30″ ]
[dt_sc_h1_title title=“P-SHINE“ ]

Japonská manikúra P-SHINE je zaměřená na speciální péči o přírodní nehty.

Předností této kosmetické metody jsou v dlouhodobém účinku a nenáročném udržování stálého a vysokého lesku ošetřeného nehtu. Nanášení je jednoduché, přirozené a hlavně funguje. Nanášecí hmota se skládá z včelího vosku, mateří kašičky, křemičité hlinky, jemných parafínů, glycerinu, bentonitu, panthenolu, vitamínů A, E, H a provitaminu B5.

[dt_sc_hr_invisible]
[dt_sc_clear]

[dt_sc_one_half first]
p-shine-manikura

[/dt_sc_one_half]

[dt_sc_one_half]

P-SHINE

P-SHINE zvyšuje pevnost nehtů, jejich pružnost, metabolismus nehtového kořene a nehtového lůžka. Působí i jako prevence proti lámání a třepení nehtu. Doporučujeme ji jako nejúčinnější metodu při léčení oslabených přírodních nehtů po nehtové modeláři. P-SHINE by si rozhodně měly aplikovat ty ženy, jejichž nehty jsou roztřepené, lámavé a špatně rostoucí- Ale pozor, metoda se nehodí na tenké nebo úplně zničené nehty.
[/dt_sc_one_half]
[/dt_sc_fullwidth_section]

Po vytvoření P-SHINE manikúry vznikne na nehtu tzv. glazura, která má nejen estetický efekt, ale zároveň zabraňuje odplavování přirozených lipidů, tedy zabraňuje vysušování nehtu. Kořen nehtu má v tomto případě schopnost bez problému produkovat kvalitní keranocity, takže se celkový stav přírodního nehtu postupně zlepšuje.

[dt_sc_hr_invisible]

P-SHINE obsahuje komponenty vyrobené z čistých přírodních látek a jejich derivátů. Neobsahuje žádná organická rozpouštědla, barviva ani parfémy.

[dt_sc_hr_invisible]

Cena: 550Kč

 

[dt_sc_clear]

[dt_sc_button link=“/kontakt/“ size=“medium“ target=“_self“]CHCI SE OBJEDNAT[/dt_sc_button]

[dt_sc_clear]

[dt_sc_hr_invisible][dt_sc_clear]
[dt_sc_hr_invisible][dt_sc_clear]