Nehtové studio Shellac™ Praha 1 - Studio 5

CND SHELLAC

Unikátní patentovaná UV3 technologie kombinující snadnost lakování s odolností gelu. Neodlupuje se, extrémní barevná stálost, vydrží 14 dní!

CND SHELLAC je vůbec první profesionální hybridní systém barev na nehty. Mluvíme-li o hybridním systému, máme na mysli průlomovou UV3 technologii barevné úpravy nehtů, v níž se snoubí nejlepší vlastnosti laků s těmi nejlepšími vlastnosti gelů.

CND_Shellac_studio5

5 důvodů proč Shellac

    • 1. Snadná a rychlá aplikace
    • 2. Nedostižná trvanlivost 14+ dní
    • 3. Oslňující křišťálový lesk
    • 4. Úžasné odstranění v 5 minutách
    • 5. Žádné poškození přírodního nehtu

 

CND SHELLAC je unikátní v porovnání s ostatními systémy. Na rozdíl od úpravy nehtu pomocí gelového či akrylového systému, kdy je třeba nejen čas, ale i speciální aplikační techniky, údržba a v neposlední řadě časově náročné odstranění materiálu, u Shellacu toto všechno odpadá!
CND SHELLAC je revoluční odpovědí pro všechny ty zákaznice, které chtějí nádherné nehty, ale nemají čas na jejich údržbu. Je určen pro přírodní nehty, přičemž u slabých a tenkých nehtů pomáhá jejich zpevnění, u tvrdých a křehkých nehtů dodá pružnost, to vše pomocí tenké vrstvy nátěru.
CND SHELLAC nabízí obrovský lesk, hloubku barev a dokonalý přírodní vzhled, spolu s více než 14+ denní dobou nošení bez jakéhokoliv poškrábání či odchlipování. Pocit při nošení Shellacu na nehtech je stejně lehký, jako u laků na nehty a stejně trvanlivý jako u gelů.
Díky svému chemickému složení s nižší úrovní rozpouštědel a mírně vyšší viskozitou umožňuje CND SHELLAC velmi pohodlné bezzápachové použití kdekoliv v salonu. I klientky, které dříve nemohly volit úpravu nehtů z důvodů alergických reakcí, budou moci úspěšně nosit Shellac. Jeho “3free“ vzorec je hypoalergenní, neobsahuje folmadehyd, toulen ani ftaláty.
Cena: 600Kč

CHCI SE OBJEDNAT